Delilik ve Dehanın dansı: Mad Tribe!

Olli Wisdom & Max Peterson, bu iki Psytrance dehasının bir partide başlayan dostlukları 2005 yılında müzikal bir yolculuğa dönüşmeye başladı. “Full Power Psychedelic” temalı çalışmaları çok geçmeden Psytrance severlerin vazgeçilmezi haline geldi. Peki bu başarının sırrı neydi?

Zeka dolu bir mizah duygusu, zamansızlık hissi, yüksek BPM, çıldırmış riffler ve
sonsuza dek sürecekmiş gibi hissettiren tırmanışlar Mad Tribe denildiğinde akla gelen ilk unsurlar… Hiç şüphesiz Psytrance, insan zekası ve ses teknolojisinin bir araya gelerek ortaya çıkardığı en yaratıcı ve özel sanat formu. Mad Tribe her parçasında bunu bir sonraki seviyeye taşımayı başaran ender gruplardan.

Retro bilim-kurgu vokalleri ve modern ses teknolojisi incelikle bir araya geldiğinde ortaya çıkan zıtlık kelimenin tam anlamıyla hipnotize edici. Deliler gibi dans ederken kahkalara boğulmak! Bu çok nadiren hissedebileceğiniz duygulardan.

Müzik kurallarının alt-üst olduğu, tam deliliğin sınırına yaklaştığınızı hissettiğinizde ardındaki dehaya tanık olmak tarif edilemez bir duygu. Ne yazık ki Psytrance kelimelere dökülebilen bir müzik türü değil, en iyisi sizi şöyle alalım;

Türkiye’de bu büyüleyici ritimleri doyasıya dinleyebilmek dileğiyle.

 

PSY JUNGLE – Psytrance Events – Festivals –  Decoration Team – Visuals Team Portal 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s